klubastekme

Tekme Logo

Senjorų fizinio aktyvumo ir traumų prevencijos programa

Džiaugiamės pranešti apie naują projektą, skirtą senjorų fiziniam aktyvumui ir traumų prevencijai pagal Ušu sistemą. Šio projekto tikslas – skatinti sveikatą ir gerovę senjorų tarpe, teikiant jiems galimybę dalyvauti nemokamose treniruotėse, vykstančiose du kartus per savaitę.

Treniruotės vyks patogioje sporto salėje adresu Žirmūnų g. 1 E, pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00-15:00 val.  Mūsų kvalifikuoti treneriai ne tik vadovaus treniruotėms, bet ir suteiks dalyviams vertingų žinių apie fizinį aktyvumą jų amžiaus grupėje. Mes sieksime ne tik skatinti judėjimą, bet ir teikti informaciją apie tai, kaip saugiai ir efektyviai tai daryti.

 

Treniruočių nauda

Didelis dėmesys bus skiriamas pusiausvyrai, koordinacijai ir raumenų jėgos lavinimui, kad senjorai galėtų išlikti aktyvūs ir nepriklausomi. Projektinės treniruotės pradžioje ir pabaigoje dalyviai atliks testus, leidžiančius įvertinti individualius rezultatus.

Mes taip pat skatiname socialinį sąveikavimą ir patirties pasidalinimą tarp dalyvių, kuris padeda kurti bendruomenės jausmą ir palaikymo aplinką. Taip pat dalį treniruočių planuojame organizuoti lauke, kad dalyviai galėtų mėgautis grynu oru ir natūralia aplinka.

Šis projektas vykdys klubo treneriai, turintys  patirtį dirbant su senjorais ir valdant projektus. Mes įgyvendinsime šią programą nuo 2024 m. balandžio 1 d. iki gegužės 31 d. ir tikimės, kad ji taps vertingu indėliu į senjorų sveikatą ir gerovę mūsų bendruomenėje. Prisijunkite prie mūsų ir pradėkite kelią į sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą jau šiandien!

Informacija

Vieta: Žirmūnų g. 1E, Vilnius Atidaryti žemėlapį

Laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00-15:00

Norintys prisijungti gali kreiptis telefonu +37065665438 arba el. paštu klubastekme@gmail.com

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *