Kovos menų klubas

Vaikams
Jaunimui
Suaugusiems
Individualios treniruotės
Kiti klubai

Vaikams

Studija Laisvalaikis ir sportas, Laurų g.13, Avižieniai
Treneris Deividas Vaškelis

Pirmadienis 15.00–16.00
Trečiadienis 15.00–16.00
Penktadienis 15.00–16.00

Minkšta (dziudo) salė, Žirmūnų g. 1E, Vilnius
Treneris Deividas Vaškelis

Antradienis 16.00–17.00
Ketvirtadienis 15.00–16.00

Baltupių progimnazija, Didlaukio g. 23, Vilnius
Treneris Deividas Vaškelis

Pirmadienis 18.30–20.00
Trečiadienis 18.30–20.00
Penktadienis 18.30–20.00

Lopšelis-darželis „Krivūlė“, Lydos g. 5, Vilnius
Trenerė Julija Jekateriničėva

Pirmadienis 16.15–17.05
Trečiadienis 16.15–17.05

Lopšelis-darželis „Žvangutis“, Rinktinės g. 38A, Vilnius
Trenerė Ieva Kareivienė

Pirmadienis 15.15–16.00
Trečiadienis 15.15–16.00

Vilniaus Pelėdos pradinė mokykla, Taikos g. 97, Vilnius
Treneris Augustas Vaskinas

Pirmadienis 14.00–15.00
Trečiadienis 14.00–15.00

Vilniaus Genio progimnazija, Miglos g. 1A
Treneris Augustas Vaskinas

Pirmadienis 15.30–16.30
Trečiadienis 15.30–16.30

Jaunimui

Studija Laisvalaikis ir sportas, Laurų g.13, Avižieniai
Treneris Deividas Vaškelis

Pirmadienis 16.00–17.30
Trečiadienis 16.00–17.30
Penktadienis 16.00–17.30

Minkšta (dziudo) salė, Žirmūnų g. 1E, Vilnius
Treneris Deividas Vaškelis

Antradienis 16.00–17.00
Ketvirtadienis 16.00–17.00

Baltupių progimnazija, Didlaukio g. 23, Vilnius
Treneris Deividas Vaškelis

Pirmadienis 18.30–20.00
Trečiadienis 18.30–20.00
Penktadienis 18.30–20.00

Suaugusiems

Studija Laisvalaikis ir sportas, Laurų g.13, Avižieniai
Treneris Deividas Vaškelis

Antradienis 19.30–20.45
Ketvirtadienis 19.30–20.45

Baltupių progimnazija, Didlaukio g. 23, Vilnius
Treneris Deividas Vaškelis

Pirmadienis 18.30–20.00
Trečiadienis 18.30–20.00
Penktadienis 18.30–20.00

Individualios treniruotės

Treneris Deividas Vaškelis

Laikas ir vieta pagal susitarimą

Kiti klubai


Vilniaus Karoliniškių gimnazija, Sausio 13-osios g. 17, Vilnius
Treneris Algirdas Šadys (tel. nr. +37061481514)

I jaunimo gr.
        Pirmadienis 16:30-18:00
        Penktadienis 16:30-18:00

II jaunimo gr.
         Pirmadienis 18.00–19.30
         Antradienis 19.00–20:30
         Trečiadienis 18.00–19.30
         Ketvirtadienis 19.00–20:30
         Penktadienis 18.00–19.30

Ušu treniruočių salėje, ​​Kalvarijų g. 125 (1 korpusas, 2 aukštas), Vilnius*
Treneris Tomas Lapinskas (tel. nr. +37062071996)

Pagrindinė UŠU grupė
        Pirmadienis 18:00–19:30
        Trečiadienis 18:00–19:30
        Penktadienis 18:00–19:30
        Šeštadienis 9:00–11:00

Vaikų UŠU grupė
        Pirmadienis 17:00–18:00
        Trečiadienis 17:00–18:00

Ci gung grupė
        Antradienis 8:30–9:30
        Ketvirtadienis 19:00–20:00

*Vasaros metu užsiėmimai vyksta UŠU treniruočių aikštelėje, adresu Olandų g. 16