klubastekme

Tekme Logo

Mes

Užsiimame mylima veikla, kuri mus moko ir įkvepia jau daugiau nei 20 metų. Esame jaunas, tačiau patyręs kolektyvas. Dalis trenerių – tai daug metų besitreniruojantys suaugę mokiniai, norintys perduoti savo patirtį ir įkvėpimą jaunajai kartai.

Be treniruočių taip pat organizuojame renginius, žygius, stovyklas ir šventes, kuriose kviečiame žmones ne tik smagiai, bet ir prasmingai leisti laiką drauge. Siekiame suteikti galimybę jaunimui išbandyti save skirtingose srityse vykdant projektus ir savanoriškas veiklas.

Šaolino vienuolynas

 Šaolino vienuolynas – tai kinų budistų vienuolynas, įkurtas V amžiuje, kuris yra Čan budizmo (Dzen) ir kovos meno (Shaolin quan) lopšys. Šaolinas simbolizuoja tradicinio UŠU ir Čan budizmo švarumą ir išmintį, kurios šaknys giliai įsišaknijusios legendinėje kinų kultūroje. Tai gyva legenda, kuri atspindi kiniškos kovinės tradicijos kvintesenciją, didybę ir įkvėpimą daugybei šios tradicijos tęsėjų ir puoselėtojų, o taip pat ir jos stebuklingumą ir mitologiškumą. Šiandien Šaolinas yra įtrauktas į UNESCO reprezentatyvų žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą

Mes ne vieni.

Kovos menu ir sveikatingumo klubas “Tėkmė” priklauso Lietuvos tradicinio Ušu asociacija „Shaolin” kuri yra vienintelis ir oficialus Šaolino vienuolyno atstovas Pabaltijo šalyse bei priklauso Lietuvos Ušu federacijai ir Europos Šaolin asociacijai.  

www.shaolin.lt  

www.wushu.lt 

www.shaolin-europe.com