klubastekme

Tekme Logo
Dienos stovykla TĖKMĖ

Dienos stovykla TĖKMĖ 2024

Džiugios Naujienos iš Mūsų Vaikų Dienos Stovyklos! 🌟

Labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad 2024 metų vasarą organizuosime naują vaikų dienos stovyklą! Tai yra nuostabi proga tiems, kurie svajoja apie neįkainojamas vasaros atostogas savo vaikams, pilnas linksmybių, naujų draugystės ryšių ir įsimintinų nuotykių.

Laikotarpis ir vieta:

📅 Laikas: 2024 m. birželio 17 – 21 dienomis

📍 Vieta: Mokykla „Pažinimo medis“, Ozo g. 37.

🎉 Ypatybės: Linksmybės, draugystės, nuotykiai!

Stovyklos kaina 200* eurų.

*Klubas teikia paraišką stovyklų finansavimui. Gavus finansavimą stovyklos kaina sumažės.

Į kainą įskaičiuota: užsiėmimai ir ekskursijos dienos metu, maitinimas 3 kartus per dieną.

Daugiau informacijos tel. nr. +370 606 95813 (Ieva Kareivienė).

❗➡️REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ

APIE STOVYKLĄ

Rytinė mankšta ir treniruotės

Smagi pramoga vaikams ir neįkainojama nauda sveikatai. Kas rytą vaikai stovykloje mankštinsis. Rytiniai užsiėmimai – tai puikus būdas vaikams stovykloje įgyti įprotį dienos pradžioje pabudinti savo kūną. Dienos metu turėsime po smagią treniruotę. Vaikų treniruotės paremtos žaidimais, itin aktyvios ir nuolat kintančios. Svarbiausias tikslas – kuo didesnis pliūpsnis gerų emocijų! Tuo pat metu vaikai mokysis jas reikšti bei pažinti. Svarbu paminėti, jog sportiniai užsiėmimai neretai padeda išspręsti emocines problemas, geriau pažinti save ir kitus.

Ekskursijos ir žygiai

Suteikia vaikui keliavimo, atradimo, pažinimo bei naujų potyrių džiaugsmą. Kas dieną turėsime smagias išvykas ar žygius tos dienos tematika. Per daugiametę patirtį dienos stovyklai atrinkome smagiausias, įdomiausias bei didžiausią naudą teikiančias edukacines ekskursijas.

Meninės pamokėlės

Albertas Einšteinas yra sakęs: „Vaizduotė yra svarbiau nei žinios.“ Menas – kūrybinė žmogaus išraiška, skatinanti vaizduotę. Tapyba, piešimas, keramika, ar bet kokia kita dailės forma yra būdas, kaip vaikai gali perteikti emocijas, išreikšti savo idėjas, o kartais net priimti sprendimus. Manipuliavimas įvairiomis  priemonėmis suteikia vaikui laisvės pojūtį ir skatina sutelkti dėmesį. Meniniai užsiėmimai kelia vaiko pasitikėjimą savimi, jis turi galimybę įsitikinti, jog kažką sukūrė savo rankomis. Užsiėmimai lavins individualius vaikų įgūdžius, tačiau taip pat įtrauksime stovyklautojus ir į kūrybines, grupėms skirtas užduotis. Tokiu būdu mokysimės dirbti komandoje.

❗➡️REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ

✨ Užsiregistruokite jau šiandien ir padarykite 2024-ųjų vasarą neįkainojama savo vaikams! ✨