Kovos menų klubas

❗➡️REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ

Įdomi. Aktyvi. Naudinga. Patikrinta.

Tai žodžiai, taikliausiai apibūdinantys vaikų dienos stovyklą. Stovykla skirta 5 - 11 metų vaikams, kur jie smagiai leis laiką pozityvioje aplinkoje, turės galimybę susirasti naujų draugų ir patirti daug gerų įspūdžių. Tai puiki galimybė vaikams turiningai ir saugiai pradėti vasaros atostogas bei pasinerti į neatrastą pažinimo pasaulį drauge su ilgametę patirtį turinčiais vadovais (-ėmis).

Laikotarpis ir vieta:
Stovykla vyks 2022 m. birželio 13 – 23 dienomis (9 darbo dienas), Vilniaus Filaretų pradinėje mokykloje (Filaretų g. 43, Vilnius).

Stovyklos kaina. Vilniaus miesto savivaldybei skyrus dalinį finansavimą džiaugiamės galėdami pranešti mažesnę stovyklos kainą - 270 eur (yra galimybė dalyvauti atskiromis dienomis; dienos kaina - 40 eur).
* Dalyvaujant stovykloje ne pirmą kartą arba dalyvaujant 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos - taikoma 5% nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos.

Į kainą įskaičiuota: užsiėmimai ir ekskursijos dienos metu, maitinimas 3 kartus per dieną.

Daugiau informacijos tel. nr. +370 606 95813 (Ieva Kareivienė).

❗➡️REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ

APIE STOVYKLĄ

Rytinė mankšta ir treniruotės

Smagi pramoga vaikams ir neįkainojama nauda sveikatai. Kas rytą vaikai stovykloje mankštinsis. Rytiniai užsiėmimai - tai puikus būdas vaikams stovykloje įgyti įprotį dienos pradžioje pabudinti savo kūną. Dienos metu turėsime po smagią treniruotę. Vaikų treniruotės paremtos žaidimais, itin aktyvios ir nuolat kintančios. Svarbiausias tikslas – kuo didesnis pliūpsnis gerų emocijų! Tuo pat metu vaikai mokysis jas reikšti bei pažinti. Svarbu paminėti, jog sportiniai užsiėmimai neretai padeda išspręsti emocines problemas, geriau pažinti save ir kitus.

Ekskursijos ir žygiai

Suteikia vaikui keliavimo, atradimo, pažinimo bei naujų potyrių džiaugsmą. Kas dieną turėsime smagias išvykas ar žygius tos dienos tematika. Per daugiametę patirtį dienos stovyklai atrinkome smagiausias, įdomiausias bei didžiausią naudą teikiančias edukacines ekskursijas.

Meninės pamokėlės

Albertas Einšteinas yra sakęs: „Vaizduotė yra svarbiau nei žinios.“ Menas - kūrybinė žmogaus išraiška, skatinanti vaizduotę. Tapyba, piešimas, keramika, ar bet kokia kita dailės forma yra būdas, kaip vaikai gali perteikti emocijas, išreikšti savo idėjas, o kartais net priimti sprendimus. Manipuliavimas įvairiomis  priemonėmis suteikia vaikui laisvės pojūtį ir skatina sutelkti dėmesį. Meniniai užsiėmimai kelia vaiko pasitikėjimą savimi, jis turi galimybę įsitikinti, jog kažką sukūrė savo rankomis. Užsiėmimai lavins individualius vaikų įgūdžius, tačiau taip pat įtrauksime stovyklautojus ir į kūrybines, grupėms skirtas užduotis. Tokiu būdu
mokysimės dirbti komandoje.

❗➡️REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ

Akimirkos iš praeitų stovyklų:

Vaikų dienos stovykla tęsiasi!

Štai ką su vaikais veikėme trečiadienį, šiandien ir rytoj mūsų laukia dar daug nepamirštamų nuotykių! 🙋👜 Registracija į antrą vaikų dienos stovyklos pamainą: 🔜 https://klubastekme.lt/stovykla/dienos/ #klubasTėkmė #vaikų #dienos #stovykla

Gepostet von Kovos meno "Niat Nam" klubas "Tėkmė" am Donnerstag, 7. Juni 2018
Vaikų dienos stovykla prasideda!

Šią savaitę pradėjome su vaikų dienos stovykla! Pirmadienį daug laiko leidome lauke: žaidėme aktyvius žaidimus, leidomės į žygį su skautais, mokėmės dirbti komandoje ir susipažinome su daržininkyste. 🧒⚽🌱 Kitą savaite organizuojame antrąją stovyklos pamainą, taigi dalyvauti niekada nevėlu! Registracija: ➡️ https://klubastekme.lt/stovykla/dienos/ #klubasTėkmė #vaikų #dienos #stovykla

Gepostet von Kovos meno "Niat Nam" klubas "Tėkmė" am Dienstag, 5. Juni 2018
Akimirkos iš vaikų dienos stovyklos

Štai ir praėjo dvi vaikų dienos stovyklos pamainos! Labai džiaugiamės, kad pavyko sukurti draugišką stovyklos atmosferą ir sudominti vaikus įvairiausiomis veiklomis. Dalinamės įspūdžiais iš turiningų išvykų ir primename, kad kitą savaitę, t.y. nuo birželio 25d. rengiame paskutinę, trečiąją vaikų dienos stovyklos pamainą studijoje Studija "Laisvalaikis ir sportas" <3 #klubasTėkmė #vaikų #dienos #stovykla

Gepostet von Kovos meno "Niat Nam" klubas "Tėkmė" am Montag, 18. Juni 2018
You’ve successfully subscribed to Tėkmė
Welcome back! You’ve successfully signed in.
Great! You’ve successfully signed up.
Success! Your email is updated.
Your link has expired
Success! Check your email for magic link to sign-in.