Kovos menų klubas

Pasitikdami rudenį kviečiame visus prisijungti prie tradicinio vietnamietiško kovos meno Nhat Nam treniruočių.

Treniruotės VAIKAMS, MOKSLEIVIAMS ir SUAUGUSIEMS - tai sveikas, smagus bei prasmingas fizinis aktyvumas. Esame pastebėję, kad du trečdaliai žmonių, atėję išbandyti treniruočių, prisijungia prie grupės bent 5 metams! Tai mus itin džiugina ir motyvuoja nuolat tobulėti.

➡️Apie klubo komandą ir treniruočių tikslus⬅️

Treniruotės vyksta įvairiose Vilniaus miesto vietose. Kviečiame išsirinkti patogų laiką ir vietą čia: TVARKARAŠČIAI. Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti tel. nr. +37065645257.

Pirmoji treniruotė - visada NEMOKAMA! Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai pasirūpinti patogia sportine apranga bei avalyne. 😉

Vaikų ir tėvelių atsiliepimai apie Nhat Nam užsiėmimus ⬇️

Kodėl rekomenduotumėte treniruotes kitiems?

„Atmosfera. Tai pagrindinis dalykas, kuriuo Nhat Nam treniruotės išsiskiria iš kitų užsiėmimų. Mano sūnus lanko treniruotes mišrioje grupėje, kurioje gali sekti vyresnių jaunuolių pavyzdžiu, į juos lygiuotis. Manau, kad matyti, ko galima pasiekti įdedant daug pastangų - geriausia motyvacija!“ - Juozapo tėtis.

„Esame labai patenkinti treniruotėmis. Vaikai jose palieka visą savo energijos perteklių, tad namie galime ramiau ir paprasčiau bendrauti.“ - Miglės ir Augusto tėtis.

„Disciplina. Kasdienybėje kartais jai pritrūksta laiko, o Nhat Nam treniruotėse Aleksandras mokosi įsiklausyti į kitus, pažinti savo kūną ir mintis. Manau tai yra labai svarbu.“ - Aleksandro šeima.